Про нас

Історя заснування. Наші клієнти. Діяльність.

Історія.
Рекламна агенція та веб студія ЛУКА`S розпочала свою діяльність в Тернополі з 2006р. Як не дивно, першими професійними здобутками молодої команди стали зовсім не комерційні проекти, а перемога на 2-му всеукраїнському фестивалі соціальної реклами в м. Києві та відзнака симпатії жюрі на фестивалі реклами у Львові Золотий бублик. Перемогу здобула соціальна реклама спрямована проти куріння.
Після вдалого старту, команда розпочала свою діяльність — надавати кваліфіковані рекламні і маркетингові послуги для місцевих клієнтів, починаючи від розробки ідеї до її втілення в відеороликах, поліграфії, зовнішній рекламі чи інтернеті.

Наші клієнти.
Починаючи з 2006р. клієнтами рекламної агенції ЛУКА`S стали: ТГ АРС-Кераміка, агенція нерухомості «ЯВОРИНА», ТОВ КИЙАВІА, фабрика м`яких меблів ЕЛЕГАНТ (м.Гусятин), мережа газових заправок СТБ, туроператор Компас, виробник броньованих дверей фірма РИФ, гуртовня-магазин BOSS-шурупів, фабрика міжкімнатних дверей МАК, приватна клініка професора С.Хміля, центр опалювальної техніки Ексклюзив, виробник бруківки Брук-Тон, виробник меблевих фасадів та меблів АСТЕР, АТ Надзбруччя-ЛАДА, філія Дельта банк в м. Тернополі, виробник взуття «Територія взуття», будівельна компанія «МАКБУД», юридичний центр Право і справедливість, компанія ДЕРЕВОДІМ, торговий двір КАМ`ЯНИЦЯ, клінінгова компанія КЛІНІНГ-АКВА, салон весільного та вечірнього одягу ЖАСМИН, медичний центр ВІТА-САНА, компанія ВАЛЬКО (м.Львів), компанія КЛАСТЕРБУД, рекламна агенція МONADA, відпочинковий комплекс в Буковелі КОРОНА КАРПАТ, фабрика меблів ФМК-КОМФОРТ (м.Гусятин), компанія ВЕСТ ,тур-фірма Галич ТУР, офіційний дилер комбайнів CLAAS компанія ЛАН, магазин товарів для туризму activtravel, фірма Нортон, весільний фотограф Кельбель Андрій, Медичний центр Віасан, Спа-салон Фенікс, виробник м`яких меблів фабрика Лісма, стоматологічна клініка Діамант, салон квітів Тандем та інші.

111111111111

Розробка сайтів.
Слідкуючи за розвитком рекламного інтернет-ринку і розуміючи необхідність кваліфікованих послуг для клієнтів з різних міст  України, веб-студія ЛУКА`S зосередила свою діяльність в межах професійної розробки, супроводу та розкрутки веб-сайтів. Тому, розробкою сайтів стає пріоритетним завданням для нашої команди з 2009р.

Партнери

Наші друзі — підприємці

Команда Lukas

Реальні обличчя нашої компанії.

Олег
Волков Олег
CEO

Маркетолог

Руля
Худаяров Руслан
CEO

Керівник проектів

Андрей
Душкін Андрій

Front-end розробник

Саша7-2
Возний Олександр

Front-end розробник

Надя
Подедвірна Надія

Дизайнер